Kotły gazowe

MONTAŻ KOTŁÓW GAZOWYCH KONDENSACYJNYCH

Nie chcesz prowizorki, tylko instalacji, która będzie służyła przez lata? Montowane przez nas gazowe kotły kondensacyjne to urządzenia z pewną przyszłością. Sprawdzona wysoka jakość przekłada się na wysoką trwałość, a innowacyjne funkcje zwiększają efektywność.

Inteligentne sterowanie spalaniem: IoniDetect

Nowa, inteligentna funkcja IoniDetect samoczynnie dostosowuje pracę kotła do zmian rodzaju i jakości gazu. Dzięki tej technologii nie trzeba obawiać się różnic w jakości dostarczanego gazu oraz obawiać się konieczności zmiany nastaw do efektywnego spalania przy wahaniach jakości gazu. IoniDetect pozwala na stałą jakość pracy kotła co oznacza optymalizację zużycia energii. IoniDetect to optymalizacja procesu spalania. Adaptacyjna automatyka gazowa dostosuje mieszaninę gazowo-powietrzną do jakości gazu.

Dodaj do instalacji odnawialne źródła energii

Montowane przez nas kotły to ekologiczne urządzenia grzewcze. Zwłaszcza w połączeniu ze sterownikiem systemowym, który pozwala optymalnie nastawić pracę instalacji ogrzewania, aby ograniczyć zużycie energii oraz koszty. Sterownik jest wyposażony w program wspomagający proces instalacji i umożliwiający nastawienie maksymalnej efektywności przy najwyższym komforcie w Twoim domu. System jest przeznaczony do elastycznej rozbudowy i przyłączenia odnawialnych źródeł energii np. pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, rekuperacji, może zatem stać się jeszcze bardziej efektywny i ekologiczny. Można również połączyć kocioł z modułem internetowym, aby sterować instalacją spoza domu. To nie tylko wygoda, ale także ochrona środowiska i źródeł energii: ogrzewanie działa tylko wtedy, kiedy trzeba.